Item No: OLR6UME6
| Style | Cute, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Animal, Crown |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 4g |
Price range: $0.40 through $0.64





























Item No: OLR6UME6
| Style | Cute, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Animal, Crown |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Gold-Music Symbol 1, Steel Color-One Crown, Steel Color-One Umbrella, Steel Color-1 Triangle, Steel Color-Music Symbol 1, Steel Color-1 Square, Steel Color-Music 1, Steel Color-One Footprint, Steel Color-1 Scissors, Gold-1 Square, Gold-One Footprint, Gold-One Crown, Gold-One Umbrella, Gold-1 Triangle, Gold-Music 1, Gold-1 Scissors, Steel Color-1 Lip, Steel Color-1 Flower, Steel Color-One Cat, Gold-1 Lip, Gold-1 Flower, Steel Color-1 Crab, Gold-1 Crab, Gold-One Cat, Steel Color-1 Circle, Gold-1 Circle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.