Item No: OL1O4JFQA
| Style | Cute, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 2g |
Price range: $0.19 through $0.50



















Item No: OL1O4JFQA
| Style | Cute, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Black Gold Flowers (Single), Steel Color-Three-dimensional Flower Twist Ball (Single), Gold – Three-dimensional Flower Twist Ball (Single), Steel Color Hollow Flower Pin (Single Piece), Steel Color Daisy Pin (Single), Steel Color Daisy Twist Ball (Single), Steel Color Hollow Flower Twist Ball (Single), Gold Small Daisy Pin (single Piece), Gold Hollow Flower Pin (Single), White and Black Flowers (Single), Gold Hollow Flower Twist Ball (Single), Gold Little Daisy Twist Ball (Single), Little Daisy (Single), Large Daisy (Single), Platinum Flowers (Single), Gold Small Daisy (single Piece) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.