Item No: OL6DMOTP
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Pure Titanium |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Eyebrow Nails, Ear Studs, Tongue Nail |
| Piercing needle type | straight barbell |
| Weight | 3g |
$0.50 – $1.00Price range: $0.50 through $1.00






























Item No: OL6DMOTP
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Pure Titanium |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Eyebrow Nails, Ear Studs, Tongue Nail |
| Piercing needle type | straight barbell |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Silver |
| Size | 1.2*6*3*3mm, 1.2*7*3*3mm, 1.2*8*3*3mm, 1.2*9*3*3mm, 1.2*10*3*3mm, 1.2*12*3*3mm, 1.2*20*3*3mm, 1.6*16*5*5mm, 1.6*18*5*5mm, 1.6*19*5*5mm, 1.6*22*5*5mm, 1.6*38*5*5mm, 1.6*40*5*5mm |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.