Item No: OL1S2LEN2
| Style | Artistic |
|---|---|
| Design | Pearl, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon, Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
Price range: $2.01 through $2.43











Item No: OL1S2LEN2
| Style | Artistic |
|---|---|
| Design | Pearl, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon, Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | CB00358DL, CB00360cx, CN001054GD, CB00365YH, CB00362DL, CB00364CX, CB00363, CB00361yh |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.