Item No: OLA61WO8
| Style | Artistic |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $2.00 through $2.42







Item No: OLA61WO8
| Style | Artistic |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | CB00358DL, CB00360cx, CB00359DL, CB00361yh |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.