Item No: OLAE2GWS
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $11.30 through $15.25









Item No: OLAE2GWS
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Single Platinum Color # 1 (8mm), Single Gold # 2 (9MM), Single Platinum Color # 2 (9MM), Single Gold # 1 (8mm), Single Platinum Color # 3 (11MM), Single Gold # 3 (11MM) |
| Size | 925 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.