Item No: OL53SABG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $4.84 through $8.16







Item No: OL53SABG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Single White Gold Color-3MM, Single Gold-2MM, Single Gold-3MM, Single Gold-4MM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.