Item No: OL1MK8WMR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Round |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Business |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Hoop Earrings, Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 4g |
Price range: $8.11 through $10.82







Item No: OL1MK8WMR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Round |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Business |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Hoop Earrings, Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Single Golden-8mm White Opal, Single Gold-6mm Blue Opal, Single Golden-8mm Blue Opal, Single Gold-10mm Blue Opal |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.