Item No: OLHPLRIT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
Price range: $5.99 through $9.03







Item No: OLHPLRIT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | (8mm) White Gold Color/One Piece, (6mm) White Gold Color/One Piece, (6mm) Yellow Gold/One Piece, (7mm) Yellow Gold/One Piece |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.