Item No: OLT6PPV7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram, Heart Shape, Flower |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.94 through $1.14























Item No: OLT6PPV7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram, Heart Shape, Flower |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Model | 858-Silver, 858-Gold |
| Size | 2#, 1#, 3#, 4#, 8#, 5#, 6#, 7#, 9#, 10# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.