Item No: OL11XMXS7
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $1.20 through $1.28

















Item No: OL11XMXS7
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Model | 761-Gold, 761-Silver |
| Size | 6#, 1#, 2#, 3#, 4#, 5#, 7# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.