Item No: OL1DB04HA
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Holiday, Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 4g |
$0.88



Item No: OL1DB04HA
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Holiday, Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.