Item No: OLKKG27Z
| Style | Casual, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Bow Knot |
| Material | 316 Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $1.23 through $1.43













Item No: OLKKG27Z
| Style | Casual, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Bow Knot |
| Material | 316 Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Multicolor-Golden Yellow, Silver |
| Size | 3#, 1#, 2#, 4#, 5 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.