Item No: OL166L4O1
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Casual, Vacation |
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Beach, Date |
| Quantity | 1 Piece, 1 Set |
| Classification | Ear Cuffs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
Price range: $0.78 through $7.85














Item No: OL166L4O1
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Casual, Vacation |
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Weekend, Beach, Date |
| Quantity | 1 Piece, 1 Set |
| Classification | Ear Cuffs |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 1, 6, 2, 7, 3, 8, 4, 9, 11, 12, 13 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.