Item No: OL1IQQLPL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Jewelry Set |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
Price range: $0.80 through $3.15

















Item No: OL1IQQLPL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Jewelry Set |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Red Diamond Pendant/with 40 5cm Extension Chain (Copper Plated White Gold) M45, Yellow Diamond Open Ring (Copper Plated White Gold) M2, White Diamond Ear Clip/Pair Price (Copper Plated White Gold) M25, Red Diamond Ear Clip/Pair Price (Copper Plated White Gold) M23, Yellow Diamond Ear Clip/Pair Price (Copper Plated White Gold) M24, Lvzuan Ear Clip/Pair Price (Copper Plated White Gold) M26, Yellow Diamond Pendant/with 40 5cm Extension Chain (Copper Plated White Gold) M46, Lvzuan Pendant/with 40 5cm Extension Chain (Copper Plated White Gold) M48, White Diamond Pendant/with 40 5cm Extension Chain (Copper Plated White Gold) M47, White Diamond (Pendant Necklace Ring Ear Clip) Set (Copper Plated White Gold) M3/M25/M47, Red Diamond (Pendant Necklace Ring Ear Clip) Set (Copper Plated White Gold) M1/M23/M45, Yellow Diamond (Pendant Necklace Ring Ear Clip) Set (Copper Plated White Gold) M2/M24/M46, Blue Diamond (Pendant Necklace Ring Ear Clip) Set (Copper Plated White Gold) M5/M27/M49, Lvzuan (Pendant Necklace Ring Ear Clip) Set (Copper Plated White Gold) M4/M26/M48 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.