Item No: OLC4RBGA
| Style | Vintage Style, Simple Style, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $1.79 through $2.36









Item No: OLC4RBGA
| Style | Vintage Style, Simple Style, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Ve1091 Gold, Small Size 1 Pair, Ve1091 White Gold Color Small Size 1 Pair, Ve1092 Gold Medium 1 Pair, Ve1092 White Gold Color Medium 1 Pair, Ve1093 Gold Large 1 Pair, Ve1093 White Gold Color Large 1 Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.