Item No: OLSHK4EK
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Vintage Style, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$1.60





Item No: OLSHK4EK
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Vintage Style, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Size | 44257, 44258 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.