Item No: OL1NS9Q48
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Rhombus |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 17g |
Price range: $0.87 through $1.78




















Item No: OL1NS9Q48
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Rhombus |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | 002155-Gold (Diamond), 023832–X Alphabet Letter Earrings, 023642–Snake Bone Tassel Ear Studs–Silver, 023642–Snake Bone Tassel Ear Studs–Gold, 024733 Irregular Tassel Ear Studs–Silver, 024733 Irregular Tassel Ear Studs–Gold, 023553–Silver Water Drop Tassel Ear Studs, 023553–Gold Water Drop Tassel Stud Earrings, 024553 Snake Chain Tassel Ear Studs–Gold, 024553 Snake Chain Tassel Ear Studs–Silver, 056843–Bends and Hitches Tassel Ear Studs, 008224-Gold, 008224-Silver, 008154-Silver, 002155-Silver (Diamond), 002155-Golden Heart Tassel, 002155-Silver Heart Tassel |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.