Item No: OLY7DU9E
| Style | Vintage Style, French Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 28g |
Price range: $2.88 through $3.39









Item No: OLY7DU9E
| Style | Vintage Style, French Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | G-TE001, S-TE001, G-TE008, S-TE008, G-TE015, S-TE015 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.