Item No: OLZU0413
| Style | Vacation |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Alloy, turquoise |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 11g |
$0.48





Item No: OLZU0413
| Style | Vacation |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Alloy, turquoise |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | White, Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.