Item No: OL6OL8SL
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Sweet, Simple Style |
| Design | Fruit, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 10g |
Price range: $2.18 through $2.43






![[Sle146] Curb Necklace Steel Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d97c84e7e8e00a88010e37622b9278db-300x300.webp)
![[Xlh212] Double D Steel Color-ZN438S](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-fc159f74063ce0f6e1c889da17c09c73-300x300.webp)











Item No: OL6OL8SL
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Sweet, Simple Style |
| Design | Fruit, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Mushroom Ea56170e, 96063 Steel Color, Donut Ea56250m, Watermelon Ea56310m, Pineapple Ea56350m, Cherry Ea56300e, Hollow Pineapple Ea563601, Strawberry Ea56320m, [Sle146] Curb Necklace Steel Color, Croissant Ea56280ls, [Xlh212] Double D Steel Color-ZN438S, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.