Item No: OL85TQ9F
| Style | Sweet, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cherry |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 4g |
$0.82



Item No: OL85TQ9F
| Style | Sweet, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cherry |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Ear Studs |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.