Item No: OL183CRC3
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
$1.65







Item No: OL183CRC3
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Red E467, Green E468, White E464, Purple E466 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.