Item No: OLRFCRK3
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Sweet |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Copper |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 20g |
$1.44



Item No: OLRFCRK3
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Sweet |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Copper |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.