1 Pair Streetwear Bow Knot Copper Hoop Earrings
Item No: OLGFRW86
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 16g |
$2.59





Item No: OLGFRW86
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Gold Ear Clip 3.1*2.3, Silver Ear Clip 3.1*2.3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.