Item No: OL15N0I6O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 14g |
$1.35






Item No: OL15N0I6O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Transparent, Grey, Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.