Item No: OL1M0888P
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 7g |
$1.52







Item No: OL1M0888P
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Black, White, Blue |
| Style | Rose |
| Color | Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.