Item No: OLJCEEL6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
Price range: $2.17 through $2.56





Item No: OLJCEEL6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Color | Semicircle Hollow Earrings Steel Color Cp-yz129lv-hb, Gold |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.