Item No: OL1O1L6SI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear line, Ear Studs |
| Weight | 5g |
Price range: $0.52 through $0.72









Item No: OL1O1L6SI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear line, Ear Studs |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Peach Heart Hanging Earrings, Peach Heart Stud Earring, Doudou Hanging Earrings |
| Color | Gold, Silver |
| Option | Beanie Hanging Earrings Rose |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.