Item No: OL13ZKX2A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
Price range: $0.52 through $1.34




















Item No: OL13ZKX2A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Ed001 Classic Six-Claw 1 Karat Stud Earrings, Ed008 Four-Claw Stud Earrings, Ed006 Horn Stud Earrings, Ed007 Heart Claw Four-Corner Ear Studs, Ed010 Square Rhinestone Ear Studs, Ed008 Gold Four-Claw Stud Earrings, Ed010 Golden Square Rhinestone Ear Studs, Ed009 Blue Diamond Antler-Shaped Earrings, Ed009 White Diamond Antler-Shaped Earrings, Ed005 Snowflake Ear Stud, Ed003 Square Bag 50 Points Ear Studs, Ed002 round Bag 50 Points Ear Studs, Ed004 Heart Bag 1 Karat Ear Studs, Ed002 round Bag 1 Karat Stud Earrings, Ed003 Square Bag 1 Karat Ear Studs, Ed002 Gold round Bag 1 Karat Stud Earrings, Ed003 Gold Square Bag 1 Karat Stud Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.