Item No: OL1VH8ZRD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 5g |
$2.83










Item No: OL1VH8ZRD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Black E0078-1, Purple E0078-4, Fruit Green E0078-6, White E0078, Ocean Blue E0078-5, Red E0078-2, Green E0078-3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.