Item No: OL1M7AFBG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 12g |
$2.07












Item No: OL1M7AFBG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | White Gold-White Diamond (1 Pair), Gold-White Diamond (1 Pair), Rose Gold-White Diamond (1 Pair), White Gold-Black Diamond (1 Pair), Gun Black-Black Diamond (1 Pair), White Gold Color-Green Diamond (1 Pair), White Gold-Blue Diamond (1 Pair), White Gold-Red Diamond (1 Pair), Gun Black-Lvzuan (1 Pair) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.