Item No: OLDMG04A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$2.00







Item No: OLDMG04A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Irregular, Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Size | 43335, 43375, 43334, 42943 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.