Item No: OLIUA4X3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 9g |
Price range: $1.99 through $4.01































Item No: OLIUA4X3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | LN0404-7, LN0327-1, LN0802-5, LN0626-1, LN0569-7, LN0511-3, LN0634-7, LN0615-3, LN1021-6, LN0993-1-6, LN0871-7, LN0936-5, LN0908-6, LN0492-4, LN0527-2, LN0528-2, LN0938-6, LN0977-5, LN1125-6, LN0202-1, LN0978-5, LN0864-3, LN1006-6, LN0932-3, LN1213-1, LN0972-7, LN0953-6, LN0807-1 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.