Item No: OLQVA750
| Color | colour |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | White Gold Plated |
| Weight | 5g |
$1.14










Item No: OLQVA750
| Color | colour |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | White Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Sky, Dark |
| Color | Blue |
| Option | White, Red, Green, Yellow, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.