Item No: OLVJR3X5
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 14g |
$1.78























Item No: OLVJR3X5
| Style | Simple Style, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Middle Wide Golden 20mm Pair, Same Face Width Silver 20mm Pair, A Pair of Golden 40mm with the Same Face Width, Five-Pointed Star Hollow Gold 40mm Pair, Middle Face Width Silver 20mm Pair, Middle Face Width Silver 30mm Pair, Middle Width Silver 40mm Pair, Middle Face Width Silver 50mm Pair, Middle Face Width Golden 30mm Pair, Middle Face Width Golden 40mm Pair, Middle Face Width Golden 50mm Pair, Same Face Width Silver 30mm Pair, Same Face Width Silver 40mm Pair, Same Face Width Silver 50mm Pair, Same Face Width Golden 20mm Pair, A Pair of Gold 30mm with the Same Face Width, Gold 50mm Pair with the Same Face Width, Five-Pointed Star Hollow Gold 30mm Pair, Five-Pointed Star Hollow Silver 40mm Pair, Five-Pointed Star Hollow Silver 30mm Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.