Item No: OL1107OUF
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Commute |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
$1.54






Item No: OL1107OUF
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style, Commute |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Size | 44273, 44274, 44277 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.