Item No: OLX200EE
| Color | Blue, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Circle |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 8g |
Price range: $0.32 through $0.43










Item No: OLX200EE
| Color | Blue, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Circle |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Gold, JP307S12, JP306S10, Black, Blue, Silver, Rainbow |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.