Item No: OL428B0V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Plating | White Gold Plated, Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $2.59 through $2.98







Item No: OL428B0V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Plating | White Gold Plated, Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | JQH0268-GG, JQH0268-SS |
| Model | W80156-SS, W80156-GG |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.