Item No: OLWDEBT7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
$0.76
![[Earrings] Princess on the Run [Steel Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d40735059c8e54d6e43c0f2a64b27a01-300x300.webp)
![[Earrings] Princess on the Run [Steel Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d40735059c8e54d6e43c0f2a64b27a01-300x300.webp)
![[Earrings] Princess on the Run [Steel Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d40735059c8e54d6e43c0f2a64b27a01-300x300.webp)
Item No: OLWDEBT7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | [Earrings] Princess on the Run [Steel Color]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.