Item No: OL1P7SYHT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Boots |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
$1.29



Item No: OL1P7SYHT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Boots |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Golden Boots Alone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.