Item No: OLRB4BG0
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
$0.32
![3mm Zircon [Silver]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-1fbc5bf2cbcc4bc7d937b9b2b7eecc02-300x300.webp)
![4mm Zircon [Silver]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4b0d54f72ddfe70ea04dc315e9bbffbe-300x300.webp)
![5mm Zircon [Silver]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-a12200485662dc8d1a3db6a5ced45d82-300x300.webp)
![3mm Zircon [Gold]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2c8880103b9116bb72bdbc37f143a269-300x300.webp)
![4mm Zircon [Gold]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-e0dc4165c9e444352c3945cb26a537d6-300x300.webp)
![5mm Zircon [Gold]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-dcb0f28c8d52a8f65ff73888d0fdcf4b-300x300.webp)
![3mm Zircon [Silver]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-1fbc5bf2cbcc4bc7d937b9b2b7eecc02-300x300.webp)
![4mm Zircon [Silver]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4b0d54f72ddfe70ea04dc315e9bbffbe-300x300.webp)
![5mm Zircon [Silver]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-a12200485662dc8d1a3db6a5ced45d82-300x300.webp)
Item No: OLRB4BG0
| Style | Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 3mm Zircon [Silver]], 4mm Zircon [Silver]], 5mm Zircon [Silver]], 3mm Zircon [Gold], 4mm Zircon [Gold], 5mm Zircon [Gold] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.