Item No: OL1765MZB
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Square |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
Price range: $4.05 through $8.36







Item No: OL1765MZB
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Square |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Emerald Water Drop Pendant Ear Clip, Emerald Oval Simple Stud Earrings, Emerald Water Drop Eardrops Stud Earrings, Emerald Long Pendant Stud Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.