Item No: OLY8EA7L
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Square, Flower, Twist |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Cat's Eye Stone, Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $0.63 through $0.92









Item No: OLY8EA7L
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Square, Flower, Twist |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Cat's Eye Stone, Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Ear Clip 5, Ear Clip 15, Ear Clip 13, Ear Clip 17, Ear Clip 18, Ear Clip 11 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.