Item No: OL1UX5VAW
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 14g |
Price range: $2.32 through $2.74






Item No: OL1UX5VAW
| Style | Retro, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Model | B179 Three Ring Tube Ear Studs Gold, B179 Three Ring Tube Ear Studs Silver, B179 Three Ring Tube Ear Studs Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.