Item No: OL1TTR4Y3
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
$2.06



Item No: OL1TTR4Y3
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | As main image |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.