Item No: OL1BB0DSD
| Style | Retro, Ethnic Style, Pastoral |
|---|---|
| Design | Hollow Out |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree, Life Tree |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings, Earrings |
| Inlay Material | Crystal |
| Weight | 20g |
$1.73














Item No: OL1BB0DSD
| Style | Retro, Ethnic Style, Pastoral |
|---|---|
| Design | Hollow Out |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree, Life Tree |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings, Earrings |
| Inlay Material | Crystal |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Bronze Citrine (3.5cm), Bronze Gold (3.5cm), Bronze White Crystal (3.5cm), Bronze Colorful (3.5cm), Bronze Redstone (3.5cm), Bronze Turquoise (3.5cm), Bronze Green Aventurine (3.5cm), Bronze Amethyst (3.5cm), Bronze Opal (3.5cm), Bronze Pink Crystal (3.5cm), Bronze Red Agate (3.5cm) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.