Item No: OL14AOAZM
| Style | Retro, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
Price range: $2.13 through $2.29





Item No: OL14AOAZM
| Style | Retro, Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | ZZ-177-5, ZZ-177-4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.