Item No: OL1WDSOV8
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $2.11 through $3.18






Item No: OL1WDSOV8
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | ZYN-DME333G-3, ZYN-DME335G-5, ZYN-DME345G-1 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.