Item No: OLWBXKGZ
| Style | Original Design |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
$1.54








Item No: OLWBXKGZ
| Style | Original Design |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Rose |
| Color | Red |
| Option | Green diamond, Blue Diamond, Pink diamond, White Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.